SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D Преглед отблизо

Само с онлайн поръчка

SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D

Нов продукт

SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D

Повече детайли

43,20 лв с вкл. ДДС

Повече информация

Производител: 
MIKROTIK
Гаранция: 
12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Критерии за валидност на гаранцията: 
Гаранционна карта/Сериен номер
Приложение: 
  • За бизнеса
  • Rackmount
Интерфейс: 
  • Dual LC connector
Мрежови характеристики: 
  • Single Mode
Предаване на данни: 
  • up to 20 km with DDM
Метод на комутация: 
  • Wave Length 1310nm
Скорост на сериен трансфер на данните: 
  • 1.25Gbps

Ревюта

Все още нямаме изпратени ревюта за този продукт. Може да напишеш своите впечатления, след като се регистрираш в сайта.

Write a review

SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D

SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D

SFP модул Mikrotik Dual S-31DLC20D

В тази категория има още 30 продукта: